10 lutego 2017

Eventy

Wesele

Fotobudka na weselu to wiele radości i spontaniczna zabawa. Twoi goście oprócz wspaniałej zabawy otrzymają super pamiątkę w postaci zakręconych zdjęć. Zadbamy o album, w którym wkleicie zdjęcia i wpiszecie swoje komentarze. To także świetny pomysł aby podarować tą niebywałą atrakcję w prezencie ślubnym.

 

Impreza firmowa

Wcale nie musi być nudna! Jako szef zaskocz wszystkich i zaproś swoich współpracowników do zwariowanych zdjęć .Fotobudka zapewni super integrację Twojemu zespołowi. O wiele łatwiej poznawać ludzi w wesołych okolicznościach. Wspólne robienie zdjęć to wiele radości i wrażeń. Fotobudka to nowoczesne narzędzie marketingowe. Na zdjęciach można umieścić logo firmy, dane kontaktowe oraz grafikę reklamową nawiązującą do tematu imprezy – dzięki temu uczestnicy zapamiętają kto był jej organizatorem. Na Twoje życzenie cała Fotobudka stanie się powierzchnią reklamową Twojej firmy, spersonalizujemy jej wygląd, okleimy ją specjalnie dla Ciebie stosownie do miejsca i okazji.

Impreza okolicznościowa

Nie macie pomysłu na prezent dla znajomego lub chcecie go miło zaskoczyć? Fotobudka to idealny prezent. Zapewni gościom fantastyczną i niezapomnianą zabawę a zdjęcia jeszcze przez wiele lat będą przypominały te chwile. Z fotobudką zapomnij o sztywnych i nadętych zdjęciach!